Burdasınız: Bikifi > Blog > Taşındık…

Taşındık…

Merhaba,

1 Eylülde okulsecim.com’u bikifi.com’a taşıdığımızı fark etmişsinizdir. Bu taşınma ile ilgili bir kaç bilgi vermek istiyorum.

Öncelikle ilk taşınan kategorimiz Üniversite Puanları kategorisiydi. Bu kategorinin puanlarını açıklanan son puanlara ve başarı sırasına göre güncelledik.

İkinci taşıdığımız kategori Okul Seçim’de Geleceğin bölümleri diye kategorilendirdiğimiz burada ise adına Bölüm Tanıtımları dediğimiz kategori oldu. Bu kategorideki yazılara da bir kaç ufak düzeltme dokunuşu yaptık.

Üçüncü kategorimiz ise Okul Seçim’de ders terimleri adını verdiğimiz kategori oldu. Fakat farkettik ki terim terim açıklamak çok uzun ve yazıları okumaya gelenler, parça parça yazıları okumak zorundaydılar. Hepsini bir yerde konu anlatımı gibi toplamak daha mantıklı dedik ve Ders Notları adı altında kategoriyi yeniden düzenleyip içerikleri girmeye başladık.

Aslında Okul Seçimden taşıdığımız sadece bu 3 kategori var. Anket ve Lise Puanları kategorilerinin geleceğinin olmadığını düşünerek o kategorileri kapadık. Zaten bunu Okul Seçim’e eklediğim son resimde de anlatmaya çalışmıştım.

gecis-resmi

Şuanda Bikifi.com’da bulunan içerik sayımız hakkında da bilgi vereyim. Şuanda toplam 201 içerik yayınlanmıştır. 23 İçerik ise son kontroller için taslak olarak sitemizde durmaktadır. İçerik sayımızı her gün arttırmaya çalışacağız.

Şimdilik bu kadar :) İyi eğlenceler.

Yayınlanma tarihi: 5 Eylül 2015
Son güncellenme tarihi: 23 Ocak 2019
Bikifi'ye ulaşın:
Bu yazı bikifi.com adresinden yazdırılmıştır. Sitemizdeki taban puan ve başarı sıralamaları bilgileri ÖSYM verileri kullanılarak tarafımızca derlenmiştir. Tercih yaparken ilgili kılavuzları incelemeniz tavsiye edilir.